fbpx

שמונת השלבים לתכנון פיננסי

המדריך לאסטרטגיה פיננסית אישית

כתבתי את הספר לאנשים שרוצים לבנות לעצמם תכנית פיננסית מותאמת אישית, זהו ספר בתכנון פיננסי לכאלה שהתחתנו ורוצים להצליח כלכלית וגם לאלה שרוצים ללמד את ילדיהם את עקרונות ההתנהלות הפיננסית וכמובן גם לכל מי שרוצה ומעוניין להעשיר את הידע שלו בתחום הפיננסי.

ההשקעה הטובה ביותר שלכם היא בעצמכם, השיגו עותק מהספר היום!

הספר מכיל ידע וניסיון מקצועי של יותר מעשר שנים שרכשתי בתפקידי השונים. הוא בנוי מפרקים רבים כאשר כל פרק עומד בפני עצמו ומהווה חלק בלתי נפרד מהתכנית הפיננסית שלכם, והכי חשוב הוא שזה נוח לקריאה וקל ליישום. אתם תקבלו את כל הכלים באמצעותם תוכלו לעשות סדר בכל הנושאים שיש לכם חשש להתעסק איתם, סדר שיוביל אתכם לעצמאות פיננסית מלאה.

ספר תכנון פיננסי

לקוחות ממליצים

 • ספר תכנון פיננסי ספר: שמונת השלבים לחופש כלכלי מאת אריק בלום
  הספר הזה הוא בעצם חוברת עבודה שמטרתה לסייע לקורא לקבל החלטות פיננסיות נכונות להווה ולעתיד- תוכנית פיננסית למשפחה בכל שלבי החיים. הספר מציג שמונה שלבים המלווים בתירגול מעשי, שמאפשר לכל אחד להגדיר את האתגרים ואת התוכנית הפיננסית המתאימה לו. באמצעות סדרה של טפסים, שאלות מנחות וטבלאות עזר המוצגים לאורך כל הספר, כל אחד יוכל להגדיר את מצבו הפיננסי ואת המטרות שלו עם הערכה של זמן וכסף. אני ממליץ בחום על קריאת הספר החשוב הזה ומימוש שמונת השלבים המתוארים בו לכל שכיר ועצמאי המעוניינים להגדיר אסטרטגיה פיננסית למימוש המטרות שלהם בחייהם בהווה ובעתיד, בימים של עבודה ובימים של פרישה לפנסיה.
 • ספר תכנון פיננסי ספר: שמונת השלבים לחופש כלכלי מאת אלי פלק
  ספר מאוד מסודר מאוד שיטתי. ומה שאהבתי בו במיוחד שהוא חוברת עבודה ואתה כותב בתוכו את מצבך הפיננסי ואת היעדים שאתה רוצה להגיע אליהם. וזה מתחיל בלמה צריך תכנון פיננסי וממשיך להערכת מצב ועד למה נדרש לעשות כדי להגיע לשם. והאם אתה בסדר לעומת האנשים האחרים. אני כבר הרבה שנים מטפל בנושאים הפיננסים שלי. והיו לי הרבה מורדות ומפחי נפש ואכן הגעתי מבית שלא לימדו אותי מה לעשות. והכל למדתי על בשרי ואני אומר לעצמי שחבל שלא פגשתי את הספר הזה לפני כמה עשורים כי אז היה חוסך לי עשרות אלפי שקלים ורבה שערות לבנות. אני הייתי שמח שיהיו עוד הרחבות ושיהיה ארוך יותר, אבל אני מניח שאז זה לא היה מתאים לכל אחד. אבל עדין בתור מתקדם בתחום מצאתי כמה נושאים ששמחתי לראות, כמו כמה אני שווה (נכסים פחות חובות) ועוד מספר דברים. ולכם אני אומר על תחשבו יותר מידי, פשוט תקנו ותתחילו לעשות לביתכם ולמשפחתם. אתם תהיו במקום טוב יותר בסיום.

סקירת פרקי הספר

מה תמצאו בספר?

 1. הבנה והתמצאות בעולם הפיננסי
 2. איך להגדיר חזון, מטרות ויעדים פיננסים ברורים
 3. כלים ושיטות להתנהלות פיננסית
 4. מה זה תזרים מזומנים ולמה הוא משמש
 5. איך לעשות סדר בהוצאות והכנסות
 6. איך לאתר, להבין ולסדר את החיסכון הפנסיוני
 7. איך לאתר ולסדר את הביטוחים
 8. שאלון רמת חשיפה כדאית בהשקעות

הכי חשוב הוא שבספר הזה תמצאו את השורה התחתונה, מה ואיך צריך לעשות, פחות דיבורים ויותר מעשים כדי שתהיה לכם תכנית פיננסית מלאה.

כל אחד/ת יכול/ה!

לצערי את רובנו לא לימדו איך להתנהל עם כסף, לא לימדו איך להשקיע ואיך לנהל תזרים מזומנים ומה זה בכלל כלכלת בית. כתבתי את הספר מתוך הבנה של מציאות זו והתמקדתי בכל הדברים שיכולים לעזור לכם.

בעזרת הספר תוכלו לעשות תכנון פיננסי לעצמכם בעזרת דף, עיפרון מחשבון כיס, אין צורך באקסל או מחשבון מדעי כזה או אחר, זה פשוט וקל והכי חשוב נגיש עבורכם.

בשורה התחתונה, כסף הוא אמצעי שבעזרתו תוכלו להשיג חופש כלכלי ולא פחות חשוב את החיים שאתם חולמים עליהם. כולי תקווה שהספר הזה יביא אתכם קרוב יותר להגשמת כל חלומותיכם!

פיטר הוד – מתכנן פיננסי מוסמך CFP, מתכנן פרישה, מאמן לכלכלת משפחה ובעל רישיון פנסיוני. מרצה ומנחה הרצאות וסדנאות בתחומי החינוך הפיננסי וצמיחה כלכלית.

לרכישת ספר שמונת השלבים לחופש כלכלי