fbpx

אודות פיטר הוד

נעים מאוד, לי קוראים פיטר הוד, מתכנן פיננסי מוסמך, יועץ לכלכלת המשפחה, מרצה ומנחה סדנאות בתחום החינוך הפיננסי, תכנון פרישה וביטוח.

הספר הראשון שלי יצא לאור בשנת 2020: שמונת השלבים לחופש כלכלי – המדריך לאסטרטגיה פיננסית אישית.

אני מזמין אתכם להתחבר לקבוצת הפייסבוק ולערוץ היוטיוב שלי בעזרתם אני מעביר תכנים בחינוך פיננסי לכולם.

התחלתי את דרכי בעולם הפיננסי בשנת 2010 ובשנת 2014 יצאתי לדרך עצמאית במטרה לעזור לאנשים להגדיר מטרות כלכליות, לחסוך כסף, לעשות סדר כלכלי, לבנות תכנית פיננסית ולוודא שהתוכנית תצליח. בעזרת התהליך הזה לקוחותיי זוכים לשקט כלכלי נפשי שכן הם יודעים שלא יחסר להם כסף ואיכות חייהם תישמר ואף תשתפר.

בהשכלתי – אני בעל תואר ראשון B.A ושני MBA במנהל עסקים התמחות במימון ותואר ראשון LL.B במשפטים. מחזיק בהסמכה בינלאומית לתכנון פיננסי ®CFP, רישיון מורשה בביטוח פנסיוני ואלמנטרי ממשרד האוצר ורישיון תיווך נדל"ן.

הניסיון המקצועי שלי מתחיל ממגוון רחב מאוד של עבודות הקשורות ולא קשורות לתחום הפיננסי, הייתי עובד ניקיון, שיפוצים, עוזר חשמלאי, מאבטח במועדונים, ירקן בסופר, נציג שירות לקוחות, יועץ משכנתאות, עובד בק אופיס, ברמן, מתמחה, מתנדב ועוד תפקידים שונים ומגוונים. כל אלה עיצבו אותי ועזרו לי להבין שהכל אפשרי – כל מה שאנחנו צריכים הוא לרצות. ברגע שנרצה, אבל באמת נרצה, אין דבר שיכול לעצור אותנו מלהצליח כלכלית.

בין השנים 2018-2021 כיהנתי כחבר הנהלה בלשכת המתכננים הפיננסים FPAI וכחבר דירקטוריון בחברה הכלכלית של הלשכה.

את כל הידע, הניסיון והכלים שרכשתי עד היום אני נותן לכל לקוחותי בכל תחומי העיסוק שלי.

אני יודע שכל לקוח הוא קודם כל בן אדם, ולכל בן אדם יש סיפור, יש משפחה, יש חברים, אנשים שתלויים בו ורוצים שיהיה לו טוב.

הסיבה שפתחתי את העסק שלי היא כי אני רוצה לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלום הכלכלי, להשיג את כל המטרות והיעדים שלהם בשיטת כוכב פיננסי.

תחומי המומחיות שלי:

הרצאות וסדנאות – בנושאים של פנסיה, ביטוח, תכנון פיננסי, תכנון פרישה וחינוך פיננסי

תכנון פרישה – תכנון, יישום ליווי ובקרה על תהליך הפרישה החל מבדיקת כדאיות פרישה בכל שלבי החיים ועד לעריכת מסמכי פרישה מול חברות הביטוח ומס הכנסה.

תכנון פיננסי – תכנון פיננסי מלא הכולל התייחסות להשקעות, מטרות, נכסים, מינוף, צוואות ומיסוי.

ייעוץ כלכלת משפחה – ייעוץ וליווי למשפחות לצאת ממצב פיננסי בעייתי לחופש כלכלי.

שיטת כוכב פיננסי – שיטת עבודה המפשטת את תהליך תכנון פיננסי ומנגישה אותו לכולם ללא קשר לכמות הנכסים בבעלות.

לחצו כאן לקריאת גילוי נאות ואמנת שירות.

Peter Hod
ספר תכנון פיננסי
Financial Star

החזון שלי

לעזור לכמה שיותר אנשים להגשים את החלום הכלכלי, להשיג את כל המטרות והיעדים שלהם בשיטת כוכב פיננסי!

מודל התגמול שלי

מודל התגמול שלי מוגדר ומוסכם מראש מול כל לקוח על פי מאפייניו והעדפותיו. מודל התגמול המועדף עליהוא מודל נאמן לקוח (Fiduciary) כלומר תשלום ישיר מהלקוח עבור העבודה ללא עמלות מגורמים חיצוניים.

מה זה מתכנן פיננסי מוסמך ™CERTIFIED FINANCIAL PLANNER

אתם תמצאו הרבה אנשים בתעשייה שקוראים לעצמם מתכננים פיננסים, אדם לא חייב שיהיה לו רישיון כלשהו כדי להשתמש בתואר מתכנן פיננסי. לעומת זאת, מתכנן פיננסי מוסמך ®CFP הוא מי שלמד את המקצוע ועמד בבחינת ההסמכה הבינלאומית, כמו כן עומד ושומר על סדרה של סטנדרטים גבוהים שנקבעו על ידי לשכת המתכננים הפיננסים בישראל FPAI ובארה"ב FPSB. סדרת הסטנדרטים האלה כוללים בין היתר התחייבות ללימודי המשך במשך 30 שעות בשנה, התמחות והתחייבות לקיים את הקוד האתי.

רוצים ללמוד עוד אודות ההסמכה, היכנסו לאתר לשכת המתכננים הפיננסים כדי ללמוד עוד www.fpai.co.il

בין אם אתם נמצאים בשלב יצירת הנכסים שלכם או מחפשים להגן ולהעביר לדור הבא את מה שיצרתם וצברתם, התכנית הפיננסית והמומחים שלנו ילוו אתכם יד ביד לכל אורך הדרך.

מוזמנים לפנות אלי