fbpx

שמונת השלבים לתכנון פיננסי

המדריך לאסטרטגיה פיננסית אישית

ברוכים הבאים לדף הספר "שמונת השלבים לחופש כלכלי". הספר נכתב לאנשים שרוצים לבנות לעצמם תכנית פיננסית מותאמת אישית, לאנשים שהתחתנו ורוצים להצליח כלכלית, לאנשים שרוצים ללמד את ילדיהם את עקרונות ההתנהלות הפיננסית וכמובן לכל מי שרוצה ומעוניין להעשיר את הידע שלו בתחום. הספר כולל נושאים רבים ומגוונים שיסייעו לכם בהתנהלות הכלכלית שלם: מהכרות עם החוזקות שלכם, דרך בניית תזרים מזומנים והשקעות ועד לחלק של תכנון הצוואה.

ההשקעה הטובה ביותר שלכם היא בעצמכם, השיגו עותק מהספר היום!

הספר מכיל ידע וניסיון מקצועי של עשר שנים שרכשתי בתפקידי השונים. הוא בנוי מפרקים רבים כאשר כל פרק עומד בפני עצמו ומהווה חלק בלתי נפרד מהתכנית הפיננסית שלכם, נוח לקריאה וקל ליישום. אתם תקבלו את כל הכלים שבאמצעותם תוכלו לעשות סדר בכל הנושאים שיש לכם חשש להתעסק איתם, סדר שיוביל אתכם לעצמאות פיננסית מלאה. תוכלו לעיין בשמות הפרקים כאן למטה.

ספר תכנון פיננסי

לקוחות ממליצים

 • ספר תכנון פיננסיספר: שמונת השלבים לחופש כלכלימאת אריק בלום
  הספר הזה הוא בעצם חוברת עבודה שמטרתה לסייע לקורא לקבל החלטות פיננסיות נכונות להווה ולעתיד- תוכנית פיננסית למשפחה בכל שלבי החיים. הספר מציג שמונה שלבים המלווים בתירגול מעשי, שמאפשר לכל אחד להגדיר את האתגרים ואת התוכנית הפיננסית המתאימה לו. באמצעות סדרה של טפסים, שאלות מנחות וטבלאות עזר המוצגים לאורך כל הספר, כל אחד יוכל להגדיר את מצבו הפיננסי ואת המטרות שלו עם הערכה של זמן וכסף. אני ממליץ בחום על קריאת הספר החשוב הזה ומימוש שמונת השלבים המתוארים בו לכל שכיר ועצמאי המעוניינים להגדיר אסטרטגיה פיננסית למימוש המטרות שלהם בחייהם בהווה ובעתיד, בימים של עבודה ובימים של פרישה לפנסיה.
 • ספר תכנון פיננסיספר: שמונת השלבים לחופש כלכלימאת אלי פלק
  ספר מאוד מסודר מאוד שיטתי. ומה שאהבתי בו במיוחד שהוא חוברת עבודה ואתה כותב בתוכו את מצבך הפיננסי ואת היעדים שאתה רוצה להגיע אליהם. וזה מתחיל בלמה צריך תכנון פיננסי וממשיך להערכת מצב ועד למה נדרש לעשות כדי להגיע לשם. והאם אתה בסדר לעומת האנשים האחרים. אני כבר הרבה שנים מטפל בנושאים הפיננסים שלי. והיו לי הרבה מורדות ומפחי נפש ואכן הגעתי מבית שלא לימדו אותי מה לעשות. והכל למדתי על בשרי ואני אומר לעצמי שחבל שלא פגשתי את הספר הזה לפני כמה עשורים כי אז היה חוסך לי עשרות אלפי שקלים ורבה שערות לבנות. אני הייתי שמח שיהיו עוד הרחבות ושיהיה ארוך יותר, אבל אני מניח שאז זה לא היה מתאים לכל אחד. אבל עדין בתור מתקדם בתחום מצאתי כמה נושאים ששמחתי לראות, כמו כמה אני שווה (נכסים פחות חובות) ועוד מספר דברים. ולכם אני אומר על תחשבו יותר מידי, פשוט תקנו ותתחילו לעשות לביתכם ולמשפחתם. אתם תהיו במקום טוב יותר בסיום.

סקירת פרקי הספר

מהן התועלות מהספר?

 1. הבנה והתמצאות בעולם הפיננסי
 2. הגדרת מטרות פיננסיות ברורות
 3. קבלת כלים ושיטות להתנהלות פיננסית
 4. הגדרת תזרים מזומנים
 5. סדר בהוצאות והכנסות
 6. הבנה וסדר פנסיוני
 7. סדר בביטוחים
 8. הבנת הסיכון הפיננסי בהשקעות
 9. חזוק מיומנויות פינניסות
 10. בניית תכנית פיננסית ישימה

בספר הזה תמצאו את השורה התחתונה, מה צריך לעשות, פחות דיבורים ויותר מעשים כדי שתהיה לכם תכנית פיננסית מלאה. ממש כמו השפעת הריבית על הריבית שלכם כך גם הספר הזה, אם תשתמשו בו תגיעו למחוזות שלא דמיינתם.

מספרים על הספר ברחבי הרשת

 1. קישור 1
 2. קישור 2
 3. קישור 3
 4. קישור 4
 5. קישור 5
 6. קישור 6
 7. קישור 7
 8. קישור 8
 9. קיושר 9
 10. קישור 10
 11. קישור 11
 12. קישור 12

את רובנו לא לימדו איך להתנהל עם כסף, איך להשקיע, ואיך לנהל תזרים מזומנים וכלכלת בית. כתבתי את הספר מתוך הבנה של מציאות זו והתמקדתי בכל הדברים שיכולים לעזור לכם.

בעזרת הספר תוכלו לעשות תכנון פיננסי לעצמכם בעזרת מחשבון כיס, אין צורך באקסל או מחשבון מדעי כזה או אחר, זה פשוט וקל והכי חשוב נגיש עבורכם.

בסופו של יום כסף הוא אמצעי שבעזרתו תוכלו להשיג חופש כלכלי ולא פחות חשוב את החיים שאתם חולמים עליהם.

כולי תקווה שהספר הזה יביא אתכם קרוב יותר להגשמת כל חלומותיכם!

לרכישת ספר שמונת השלבים לחופש כלכלי